Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

KONKURSY

Artykuły

 • OGŁOSZENIE w sprawie przedłużenia terminu składania wniosków na „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021"

  Starosta Parczewski informuje o przedłużeniu terminu składania wniosków w konkursie o tytuł „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021".


  Zgłoszenia można dokonać poprzez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021”.

  Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

  O zachowaniu terminu decyduje data złożenia (wpływu) wniosku do Starostwa Powiatowego w Parczewie. Termin składania wniosków upływa 2 maja 2022 r.

  Zapraszamy do składania wniosków konkursowych. Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie finału konkursu.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE w sprawie przedłużenia terminu składania wniosków na „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021"
 • OGŁOSZENIE w sprawie przedłużenia terminu składania wniosków na „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021"

  OGŁOSZENIE

  W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju Starosta Parczewski informuje o przedłużeniu terminu składania wniosków w konkursie o tytuł „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021"

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE w sprawie przedłużenia terminu składania wniosków na „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2021"
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019 - laureaci

  Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2019”

   Laureaci konkursu:

  Kategoria: Usługi i handel

  Zakład Usług Komunalnych  Sp. z o.o.  w Parczewie

  Kategoria: Produkcja

   Firma - Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Oddział  Dębowa Kłoda

  Kategoria: Gospodarstwo rolne

  Gospodarstwo Rolne Małgorzata i Karol Kropiwiec Dawidy

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019 - laureaci
 • Informacja o konkursie Lider Przedsiębiorczości

  W związku z istniejącym stanem epidemii COVID-19 wprowadzonym na terenie RP informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego za 2019 rok” oraz wręczeni statuetek zwycięzcom konkursu odbędzie się na jednym z najbliższych posiedzeń Rady Powiatu w Parczewie.
  Kolejna edycja konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego za 2020 rok” z uwagi na bezpieczeństwo Mieszkańców oraz istniejącą sytuację epidemiologiczną zostanie ogłoszona po ustaniu stanu epidemii COVID-19.
  W imieniu organizatorów:
     Starosta Parczewski
        Janusz Hordejuk

  Czytaj Więcej o: Informacja o konkursie Lider Przedsiębiorczości
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019

  Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019Konkurs

  „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego"

  Starosta Parczewski ogłasza V edycję konkursu o tytuł

  „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019"

      

  Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego”  jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego. Nagrodą w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Tytuł przyznawany jest w trzech umownych branżach: usługi i handel, produkcja i gospodarstwo rolne. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej Powiatu Parczewskiego.

  Zgłoszenia należy dokonać po­przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego  w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo  Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew  do dnia  31 stycznia 2020 r. z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019”.

  Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

  Zapraszamy do składania wniosków konkursowych. Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej  w dniu 19 marca 2020 r. w Parczewie.

  Dokumenty do pobrania kliknij CZYTAJ WIĘCEJ - >

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2019
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018 - laureaci

  Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2018 :

  -          w kategorii „usługi i handel” – Galeria Urody Marlena , Parczew

  -          w kategorii „produkcja” - Zakład Piekarniczy Marta Lipka, Parczew

  -          w kategorii „gospodarstwo rolne” - Gospodarstwo Rolne Arkadiusza Drabko, Plebania Wola

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018 - laureaci
 • Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018

  Starosta Parczewski ogłasza IV edycję konkursu o tytuł „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018"

  Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego”  jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju  i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego.

  Nagrodą  w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Tytuł przyznawany jest w trzech umownych branżach: usługi i handel, produkcja i gospodarstwo rolne. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej powiatu parczewskiego.

  Zgłoszenia należy dokonać po­przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego  w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo  Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew  do dnia  31 stycznia 2019 r. z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018”.

  Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

  Zapraszamy do składania wniosków konkursowych.
  Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej w dniu 19 marca 2019 r. w Parczewie.

  Czytaj Więcej o: Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2018

Banery/Logo