Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

„Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych

Powiat Parczewski przekazuje informację na temat przygotowywanego Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych - „Tradycyjnie w Nałęczowie” w dniach 6-7 lipca 2024 r.

W imieniu Burmistrza Nałęczowa i Dyrektora Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w załączeniu przesyłamy regulamin i karty zgłoszeniowe „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych z prośbą o zamieszczenie na stronach internetowych Państwa instytucji.
Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, Twórców i Producentów Lokalnych z terenu województwa lubelskiego do udziału w kolejnej edycji „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych.
Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 czerwca 2024r.
W załączeniu regulamin i karta zgłoszeniowa udziału w Festiwalu oraz regulamin i karta zgłoszeniowa konkursu kulinarnego dla KGW.
„Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych realizowany jest w ramach Programu EtnoPolska. Edycja 2024 ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury.
Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy
TRADYCYJNIE czekamy na Was w Nałęczowie !
Małgorzata Pacholik
Sekretariat NOK

Nałęczowski Ośrodek Kultury
ul. Lipowa 6,
24-150 Nałęczów
Nip: 716-21-53-855
tel/fax 81 501 40 69
Email: nok@naleczow.pl
www: http://noknaleczow.pl/

 

Autor: Artur Jaszczuk Wicestarosta Parczewski