Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W środę 29 maja  2024 r., na stadionie sportowym w Siemieniu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP. Organizatorami zmagań byli: Związek OSP RP Zarząd Oddziału Powiatowego w Parczewie i KP PSP w Parczewie.
Zawody otworzył Komendant Powiatowy PSP st. bryg. mgr inż. Zbigniew Hawryluk.

Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z terenu powiatu parczewskiego - 6 drużyn chłopięcych, 4 drużyny dziewczęce oraz jedna MDP Chotyłów z gminy Piszczac  występująca gościnnie. Łącznie w zawodach startowało 109 zawodników. Przebieg poszczególnych konkurencji oceniała komisja sędziowska pod kierownictwem kpt. Tomasza Zalewskiego.

Zwycięskie drużyny otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy, które wręczył m.in. Wicestarosta Artur Jaszczuk. 

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze zaprezentowały się bardzo dobrze znacznie poprawiając swoje ubiegłoroczne wyniki. Cieszy fakt, że rosną kolejne pokolenia, które zasilą szeregi OSP na terenie naszego powiatu. Zawody były jednym z elementów weryfikacji sprawności działania Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunom i trenerom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.

Autor: PCZK Parczew