Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

 1.  Przedmiot konsultacji:
  Zarząd Powiatu w Parczewie zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz  podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.
  Jest to dokument określający zasady współpracy samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych na terenie Powiatu Parczewskiego. Został on opracowany zgodnie z wymogami ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie (Dz. U. z 2019r., poz. 688 z późn. zm.).
 2. Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:
  Konsultacje będą przeprowadzone w dniach od 1 października 2019 r. do dnia 14 października 2019 r.
 3. Forma przeprowadzenia konsultacji:
 •  pocztą elektroniczną - e-mail: oswiata@parczew.pl   lub powiat@parczew.pl z dopiskiem „Uwagi do programu współpracy  na 2020 r.”
 • konsultacje w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji odbędą się w dniu 14 października 2019 roku /poniedziałek/ o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Zarządu Powiatu w Parczewie (pokój nr 4), ul. Warszawska 24.

  Propozycje do programu mogą wnosić osoby uprawnione do reprezentowania organizacji pozarządowej. Po zakończeniu konsultacji projekt wraz z uwagami skierowany zostanie pod obrady Rady Powiatu w Parczewie celem podjęcia stosownej uchwały.
  Termin przyjmowania uwag upływa z dniem 14 października 2019 r.

Adres strony internetowej na której zostanie zamieszczony projekt „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020” z formularzem do zgłaszania uwag -www.powiat.parczew.pl

Komórka organizacyjna Starostwa odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych
tel. 83 355 16 51 ; 83 355 15 90.

Powyższy dokument jest opublikowany w wersji graficznej i możliwe jest jego przeczytanie dla osób niepełnosprawnych przez pracownika starostwa pod numerem 833551470.

Prosimy o zapoznanie się informacją dla osób niepełnosprawnych znajdującą się pod tym linkiem.

Banery/Logo