POWIAT PARCZEWSKI portal informacyjny

TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. LUBELSKIM. II EDYCJA

logo konkurs rowerowy

Powiat Parczewski przekazuje informację:

Dzień dobry,

chciałabym poinformować o drugiej edycji konkursu dla mieszkańców woj. lubelskiego pt. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim".

O konkursie informujemy za pośrednictwem Urzędów Gmin i Powiatów. Prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, aby w ten sposób jak najwięcej mieszkańców Powiatu parczewskiego mogło wziąć udział w  konkursie! Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie lubelskim.

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 21.06 i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim”.
W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.

Na prace czekamy pod adresem: konkurs@clicktrans.pl do 15 lipca 2022 r. Wówczas zostaną wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.

Suma nagród to 1 000 zł.  

I miejsce: 500 zł   II miejsce: 300 zł    III miejsce: 200 zł
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. lubelskiego.
  2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
  3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)
  4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu.

Autor: Malwina Karczewska