Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Ludowe Zespoły Sportowe

KPP w Parczewie

Ludowe Zespoły Sportowe
w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
tel. (83) 355-16-54
fax. (83) 355-06-73
e-mail: osp@parczew.pl    Krajowe Zrzeszenie LZS od 2003 r. realizuje program „Organizator Sportu Dzieci i Młodzieży w środowisku wiejskim” mający za zadanie niwelowanie zaniedbań w rozwoju i upowszechnianiu Sportu Dzieci i Młodzieży w środowisku wiejskim. Program w szczególności ma za zadania wpływać na poprawę aktywności fizycznej, przeciwdziałać patologiom społecznym, promować wszelkie akcje mające za zadanie poprawę kondycji fizycznej i zachowań prospołecznych, a także wyłanianie uzdolnionych sportowo do dalszego szkolenia w sekcjach sportowych LZS.

Organizator Sportu Dzieci i Młodzieży  w  Parczewie   w ramach tego programu realizuje następujące zadania w roku kalendarzowym 2015 na terenie  Powiatu parczewskiego
1.Organizacja imprez, zawodów, turniejów, Mistrzostw, obozów sportowych oraz zajęć sportowych dla Dzieci i Młodzieży według kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych Powiatowego Zrzeszenia LZS w Parczewie.
2.Współpraca z lokalnymi podmiotami i klubami sportowymi.
3. Włączenie samorządów terytorialnych oraz innych instytucji działających w środowisku wiejskim do wspomagania merytoryczno-finansowego realizowanych zadań na terenie działania organizatora.
4.Wyłanianie Dzieci i Młodzieży uzdolnionej sportowo.
5.Współpraca z nauczycielami szkół podstawowych, gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w zakresie organizacji sportu w trakcie roku szkolnego i w okresach wolnych od nauki.
6.Pozyskiwanie nowych partnerów do aktywizacji sportowej środowiska, zwiększenia aktywności stowarzyszeń sportowych.
7.Inicjowanie i prowadzenie akcji promocyjnej sportu


Autor: Wydział Organizacyjno-Prawny